Asset Publisher Asset Publisher

Akcja sprzątania lasów

 

Drodzy Nauczyciele oraz Uczniowie

 

            Nadleśnictwo Chrzanów w związku z dużym problem wywozu śmieci do lasu, z którym borykamy się jako jednostka odpowiedzialna za utrzymanie terenów leśnych Skarbu Państwa w należytym porządku, zwracamy się do Państwa z prośbą o włączenie się w tegoroczną akcję sprzątania lasów organizowaną przez nasze nadleśnictwo.

Zapewniamy dostarczenie worków, rękawiczek oraz oczywiście odbiór zebranych śmieci. Na każde spotkanie przyjedzie pracownik służby leśnej celem wskazania miejsca sprzątania oraz koordynacji prac. Na prośbę zainteresowanej grupy może zostać przeprowadzona krótka pogadanka edukacyjna o lasach z naszego terenu. Po spotkaniu proponujemy zorganizowanie ogniska z pieczeniem kiełbasek. Termin przeprowadzenia akcji będzie uzgadniany indywidualnie z każdą chętną grupą.

W przypadku chęci wzięcia udziału prosimy o zgłoszenie pocztą elektroniczną: chrzanow@katowice.lasy.gov.plz podaniem danych do kontaktu osoby odpowiedzialnejza organizację z Państwa strony (imię, nazwisko, tel.) celem uzgodnienia szczegółów. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Anną Rejdych tel. 32 623 23 40 *333 lub 668 119 654.

 

ZAPRASZAMY!